Ubytování

Domov důchodců Rokytnice nad Jizerou

Naši klienti jsou ubytováni v převážně jednolůžkových pokojích, zejména pro partnery (manžele) je určeno několik pokojů dvoulůžkových. Obvykle dva klienti sdílí pokojovou koupelnu s WC a sprchovým koutem. Veškeré prostory Domova jsou plně bezbariérové.

Pokoje jsou standardně vybaveny základním nábytkem (polohovací postel, noční stolek, stůl, židle, křeslo, skříň malá a velká), klient si může svůj pokoj dovybavit vlastními předměty i nábytkem (lednička, televize, rádio, křeslo, květiny, obrazy apod.). Klient má také možnost připojení vlastní telefonní linky. Provoz elektrospotřebičů je zpoplatněn dle ceníku.

Obvykle je brán ohled na přání klienta ve věci výběru pokoje, ale ne vždy lze plně vyhovět všem požadavkům. Pokud klient není spokojen s případným kompromisem, dostane možnost přestěhování, když se uvolní jemu více vyhovující pokoj.

V každém patře domu se nachází velká bezbariérová koupelna s moderním zvedacím zařízením a výškově nastavitelnou vanou a slouží k potřebám jak mobilních, tak imobilních klientů.

Logo Domov Důchodců