O nás

Milí přátelé,

právě máte možnost získat základní informace o službách poskytovaných Domovem důchodců Rokytnice nad Jizerou a vytvořit si tak částečnou představu o životě u nás.

Domov důchodců poskytuje celoroční pobyt seniorům, kteří potřebují pravidelnou pomoc druhé osoby, a ta jim nemůže být zajištěna jinou sociální službou poskytovanou v jejich domácím prostředí.

Pomáháme tak klientům a jejich rodinám překonat problémy spojené s omezením soběstačnosti z důvodů pokročilého stáří, nemoci či onemocnění syndromem demence.

Smyslem práce týmu kvalifikovaného personálu je nahradit klientům domov, respektovat jejich přání a vůli, podporovat je v aktivním životě, udržet soběstačnost a zajistit prožití konce života v důstojných podmínkách uprostřed lidského společenství, které je vstřícné k potřebám jednotlivce.

Pokud máte zájem, přijeďte se do našeho domova podívat, provedeme Vás a rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy. Informace Vám poskytneme i telefonicky a elektronickou poštou. Schůzky žadatelů či jejich zástupců se zaměstnanci domova je dobré domluvit předem.

Těšíme se na vaši návštěvu.
Tým pracovníků domova

Historie Domova důchodců

Stručná historie vzniku dnešního Domova důchodců.

1860

Postavení domu

1945

Centrální okresní chudobinec

2002

Velká rekonstrukce
Historie
Logo Domov Důchodců