Aktuálně z Domova důchodců

Obhájili jsme certifikát Vážka :-)
Dne 26. 6. 2019 proběhl v našem zařízení audit České alzheimerovské společnosti, hodnoticí plnění kritérií pro prodloužení platnosti certifikátu "Vážka", který je určen zařízením s vysokou kvalitou péče o lidi s demencí. Tento certifikát jsme úspěšně obhájili, navíc s vylepšeným hodnocením. Vedení DD a všem jeho zaměstnancům patří tedy Gratulace a zároveň velké DÍKY za jejich každedenní práci pro tuto organizaci. 

Aktivity SRPEN 2019

15. 8. 2019 - od 14:00 vystoupení country kapely v jídelně DD - všichni jste zváni.
21. 8. 2019 - Trénování pamněti p. Zdeňek Choura III. patro od 10:00.
21.8. 2019 - Prodej drogerie Oriflame od 14:00 v jídelně DD.
23. 8. 2019 - Zahradní párty ve Vratislavicích od 13:00.
Olympijské hry pro klienty DD pořádané na dvoře - termín bude upřesněn.

Pravidelné setkávání u rybiček s dopoledním programem.
Pravidelná středeční setkávání "v cukrárně" od 13:00.
Pravidelná středeční Mše svatá v kapli od 14:30.
Pravidelné čtvrteční bohoslužby husitské v kapli od 14:00.

Výlet do města Jilemnice

Ve čtvrtek 30. 5. 2019 jsme navštívili s našimi klienty nedaleké město Jilemnice. Zavítali jsme na místní zámek, kde jsme zhlédli expozici retro domácností z let 1950-1989. Dále jsme měli možnost shlédnout Metelkův pohyblivý betlém, projít si výstavou obrazů krkonošského krajinomalíře Kavána a zavzpomínat tak na krásu dřívějších Krkonoš. Procházkou přes zámecký park jsme se dostali na Jilemnické náměstí, které patří k nejkrásnějším v našem okolí. Poseděli jsme u zdejší kašny, načerpali síly a pomalu se vrátili k našemu svítivě žlutému autobusu, který nás následně skrze nádherné údolí Víchovské Lhoty, Křížlice, Roudnici a Jestřabí zavezl do restaurace horského hotelu Rezek, kde jsme nepohrdli vydatným obědem. S příjemným pocitem plného žaludku, zahřáti sluncem a dobrými pocity jsme se navrátili průjezdem přes Františkov, Rokytno a celou Rokytnici nad Jizerou do našeho výchozího bodu.

Díky za tuto povedenou expedici patří: pánu Bohu, že zařídil počasí, městu Rokytnice nad Jizerou, že poskytlo peníze, hlavní organizátorce Kačce Kubátové za celé uspořádání a dokonalé načasování a samozřejmě všem účastníkům za to, že se této akce účastnili naloženi v dobré náladě a způsobili tím tak to, že na tento výlet budeme s blahem v srdcích vzpomínat. 

Fotky dokazující, že toto psaní není lživé, jsou ke zhlédnutí v galerii těchto webových stránek.

Adresa


Domov důchodců
Dolní Rokytnice 291
Rokytnice nad Jizerou
512 44
Logo Domov Důchodců